Modelism - RHC Forum: Premiere facuta de HOBBYTOOLS.RO - Modelism - RHC Forum

Salt la continut

Pagina 1 din 1

Premiere facuta de HOBBYTOOLS.RO La Alba duminica am premiat un navomodelist..

#1 Useril este offline   hobbytools 

  • Membru
  • PipPipPipPip
  • Grup: Firme
  • Postari: 157
  • Inregistrat: 17-October 11
  • Gender:Male
  • Location:Sibiu
  • Interests:scule si unelte, modelism, actorie, sah, nationalism

Postat 30 November 2011 - 07:26 PM

Stimati Domn,
Am aflat aproape intamplator de concursul de la Alba organizat de asociatia locala de modelism, AMA ("Salonul International de Machete – Alba Iulia 2011”, organizat în perioada 26 noiembrie 2011 -29 ianuarie 2012)

Am hotarat sa merg la fata locului dupa ce am primit acordul organizatorilor si nu am dorit sa mergem cu mana goala astfel ca am incropit rapid
un premiu de peste 150RON si dupa o scurta evaluare a concurentilor si a lucrarilor acestora (cel putin subiectiva, eu nefiind modelist inca..) am hotarat ca premiul din partea HOBBYTOOLS.RO sa fie acordat unui navomodelist care a construit doua corabii "from scrach".

Premiul a constat in:

-set trei pensete
-rindea modelism
-placa autovindecabila OLFA
-cutit modelism OLFA
-cadru traforaj
-gauritor manual Amati
-lame fierastrau Amati, 2 tipuri
-cleme cu lupa pentru modelism

Toate produsele ce constituie premiul oferit sunt expuse pana la ridicarea de catre concurent, in cadrul expozitiei.

M-as bucura teribil ca domnului premiat sa-i foloseasca cu adevarat mica noastra contributie...

Multumesc organizatorilor pentru primirea "din scurt" si amabilitate ( D-lui Ovidiu Socaciu si D-lui Mihai Campean) si tin sa-i salut pe participantii cu care am avut placerea sa socializez!

Daca aveti idee de astfel de evenimente in care participarea noastra nu este neavenita va rugam sa ne contactati.
Ne-am bucura sa contribuim cumva la extinderea si intarirea comunitatii de modelism.

Cu respect,
Georgian Cimpoeru




-

Thumbnail atasat

  • Imagine atasata: Salon.jpg

www.hobbytools.ro
0

Arata acest topic


Pagina 1 din 1


Raspuns rapid

  

1 useri citesc topicul
0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

913Creative.ro