Modelism - RHC Forum: FxRacingMS Indoor Spring Open - Modelism - RHC Forum

Salt la continut

Pagina 1 din 1

FxRacingMS Indoor Spring Open 02 aprilie M-Ciuc

#1 Useril este offline   Fxpower 

  • MEGA Membru
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Grup: Members
  • Postari: 1603
  • Inregistrat: 29-March 04
  • Gender:Male
  • Location:Tg-Mures

Postat 02 March 2011 - 10:49 PM

Am placerea sa va anunt un nou concurs indoor pe pista noastra de la M-Ciuc. In data de 02 aprilie va asteptam pe toti la o noua cursa indoor. Asa cum v-am obisnuit deja incercam sa va aducem cele mai bune conditii de concurs posibile. Taxa de participare este de 30 Ron per clasa sau 50 de Ron pentru 2 clase. Marimea pistei este de 300 mp si desenul traseului va fi pus in timp util ca sa va formati o idee. Vom afisa aici toate datele necesare pentru acest concurs. Multumim inca o data sponsorilor media al acestui eveniment rhcforum si automodelism sportiv. Orice sponsori sunt interesati de o eventuala colaborare sau doresc sa lanseze un produs va rog sa ma contactati personal.

Clase de concurs:

-clasa electric scara 1:10 Stock Off-Road automodele cu tractiune spate 2WD cu motor omologat de organizator acumulatori Li-po sau Ni-Mh
-clasa electric scara 1:12 Pro Open Modified regulament EFRA (exceptie caroseriile care nu au restricti)
-clasa electric scara 1:10 Touring Stock Open motoare de 13.5 brushless sau 17T brushed

In scurt timp ve-ti gasi si formularul pentru inscriere si alte informati

Pentru mai multe informati va rog sa ma contactati la tel 0723289767 sau lucian@fxmodells.ro
Posted Image

Veniti fratilor la curse, acolo e distractia
Fxracing driver :

Team Associated Romania/ Clubul Sportiv FxracingMS/Team Associated B6/B64D/TC6/SC8 Tekin RS Pro/Sanwa/Reedy Brushless

WWW.FXRACINGMS.RO official club
0

#2 Useril este offline   sandrei 

  • MEGA Membru
  • Grup: MODERATOR
  • Postari: 1510
  • Inregistrat: 16-November 08
  • Gender:Male
  • Location:Cluj

Postat 02 March 2011 - 11:21 PM

Avand aprobarea organizatorului, in cadrul acestui concurs vom avea si un eveniment deosebit si anume Lansarea oficiala TEAM DURANGO in Romania!
Vor fi prezentate oficial in Romania modelele Team Durango DEX410R , DEX410 2010 Spec , DNX408 si se va organiza o sesiune de teste pe circuit cu cele electrice pentru cei interesati.
TEAM DURANGO DESC210 2WD
TEAM DURANGO DNX408
TEAM DURANGO DEST210
TEAM C TR02 / Absima JEKYLL
Hpi Sprint 2 DRIFT
HPI E10 DRIFT
Hot Bodies TC-FD DRIFT PRO KIT
HPI BAJA 5T

Proud member of HPI RACING ROMANIA TEAM

0

#3 Useril este offline   Fxpower 

  • MEGA Membru
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Grup: Members
  • Postari: 1603
  • Inregistrat: 29-March 04
  • Gender:Male
  • Location:Tg-Mures

Postat 03 March 2011 - 08:16 PM

Adresa sali si a locurilor de cazare str. Toplita nr.20 M-Ciuc. Mai jos aveti si harta. In ceea ce priveste cazarea sunt diponibile locuri la internatul scolar 20Ron/persoana/noapte 4-5 locuri in camera toaleta separat si 30 locuri la clubul sportiv 30ron/persoana/noapte 2-3-5 locuri in camere cu baie proprie sau comuna.Atasat formularul de inscriere la acest concurs. Ultima data de inscriere este 31-03-2011 pe adresa fxsuport@yahoo.com

Thumbnail atasat

  • Imagine atasata: harta.jpg

Fisiere atasate


Aceasta postare a fost editata de Fxpower: 03 March 2011 - 08:20 PM

Posted Image

Veniti fratilor la curse, acolo e distractia
Fxracing driver :

Team Associated Romania/ Clubul Sportiv FxracingMS/Team Associated B6/B64D/TC6/SC8 Tekin RS Pro/Sanwa/Reedy Brushless

WWW.FXRACINGMS.RO official club
0

#4 Useril este offline   Mad Max 

  • Membru de onoare
  • PipPipPipPipPipPip
  • Grup: Members
  • Postari: 504
  • Inregistrat: 11-May 10
  • Gender:Male
  • Location:Bucuresti
  • Interests:Rc Racing.ro, Automodelism

Postat 03 March 2011 - 09:03 PM

Lucian imi pare rau ca limitezi cursele si nu introduci si clasa 4WD. De ce? Nu aveti masini bune la 4WD? Eu cred ca sunt. Daca aceasta clasa nu se tine o sa lipseasca destui, un exemplu ar fi eu si Theo 8) .

Sper sa te mai gandesti pt ca acolo este distractie destul de mare daca ne strangem ca ultima oara.
0

#5 Useril este offline   Fxpower 

  • MEGA Membru
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Grup: Members
  • Postari: 1603
  • Inregistrat: 29-March 04
  • Gender:Male
  • Location:Tg-Mures

Postat 03 March 2011 - 09:47 PM

Imi pare rau asa sa hotarat in sedinta clubului. Momentan astea sunt clasele. Va asteptam in 30 aprilie la prima etapa din Off-Road cup daca va doriti mai mult off-road tot la Ciuc

Thumbnail atasat

  • Imagine atasata: afis_redus.jpg

Posted Image

Veniti fratilor la curse, acolo e distractia
Fxracing driver :

Team Associated Romania/ Clubul Sportiv FxracingMS/Team Associated B6/B64D/TC6/SC8 Tekin RS Pro/Sanwa/Reedy Brushless

WWW.FXRACINGMS.RO official club
0

#6 Useril este offline   Fxpower 

  • MEGA Membru
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Grup: Members
  • Postari: 1603
  • Inregistrat: 29-March 04
  • Gender:Male
  • Location:Tg-Mures

Postat 16 March 2011 - 10:41 PM

Din cauza unor motive personale trebuie sa amanam concursul pana pe 30 aprilie. Ne cerem scuze si va asteptam inscrierile pana la data de 28 aprilie.
Posted Image

Veniti fratilor la curse, acolo e distractia
Fxracing driver :

Team Associated Romania/ Clubul Sportiv FxracingMS/Team Associated B6/B64D/TC6/SC8 Tekin RS Pro/Sanwa/Reedy Brushless

WWW.FXRACINGMS.RO official club
0

#7 Guest_crysty97_*

  • Grup: Guests

Postat 17 March 2011 - 10:50 PM

Vezi postareaFxpower, la 16 March 2011 - 10:41 PM, a spus:

Din cauza unor motive personale trebuie sa amanam concursul pana pe 30 aprilie. Ne cerem scuze si va asteptam inscrierile pana la data de 28 aprilie.


noi ramanem in continuare cu inscrierea initiala pt 2 persoane tudor si horia cristea . am trimis inscrierile si rezervarea o camera cu 2 paturi. bafta
0

Arata acest topic


Pagina 1 din 1


Raspuns rapid

  

5 useri citesc topicul
0 membri, 5 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

913Creative.ro