Modelism - RHC Forum: T-rex 450 primul zbor, caut instructor - Modelism - RHC Forum

Salt la continut

Pagina 1 din 1

T-rex 450 primul zbor, caut instructor

#1 Useril este offline   razvan_ionut 

  • Incepator
  • PipPip
  • Grup: Members
  • Postari: 10
  • Inregistrat: 16-December 07

  Postat 20 March 2009 - 05:48 PM

Caut pe cineva care sa faca reglajele finale la un T-Rex 450 nou pentru primul zbor, sa il vad zburand inainte de a ajunge pe mana mea :rolleyes: si eventual sa imi dea cateva lectii de pilotaj. Nu vreau 3D.
Am incercat sa il ridic in casa dar se duce in lateral si din sperietura il trantesc jos. Am toate piesele de schimb pentru orice eventualitate. :unsure: Am ars deja in casa un 430L.

Setup:
Spektrum DX6,
HITEC HS82MG coada,
TOWER PRO x3 mix (pe drum Align DS410MG),
2 x2200Ah , 35C.
0

#2 Useril este offline   Primus 

  • MEGA Membru
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Grup: Members
  • Postari: 3026
  • Inregistrat: 14-June 07
  • Gender:Male
  • Location:FR

Postat 20 March 2009 - 06:11 PM

 razvan_ionut, la Mar 20 2009, 05:48 PM, a spus:

Caut pe cineva care sa faca reglajele finale la un T-Rex 450 nou pentru primul zbor, sa il vad zburand inainte de a ajunge pe mana mea :rolleyes: si eventual sa imi dea cateva lectii de pilotaj. Nu vreau 3D.
Am incercat sa il ridic in casa dar se duce in lateral si din sperietura il trantesc jos. Am toate piesele de schimb pentru orice eventualitate. :unsure: Am ars deja in casa un 430L.

Setup:
Spektrum DX6,
HITEC HS82MG coada,
TOWER PRO x3 mix (pe drum Align DS410MG),
2 x2200Ah , 35C.



Daca e vreme frumoasa in weekend-ul asta hai cu el la Chitila pe dupa pranz, locatia terenului o gasesti la sectiunea Terenuri de zbor.
Te asteptam si il reglam noi. Nu si reflexele de a pilota, de asta trebuie sa te ocupi tu :)
0

Arata acest topic


Pagina 1 din 1


Raspuns rapid

  

1 useri citesc topicul
0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

913Creative.ro